|
město Velká Bíteš
|
Březen 2014
pod kontrolou, i když to na světelné tabuli bylo pořád 0:0, herně jsme měli navrch. Soupeř velice
dobře bránil, ale svoji převahu jsme nakonec přetavili v hubené vedení 2:0. Ke konci zápasu jsme
zbytečně ztratili míček v rohu hřiště a soupeř snížil na rozdíl jediné branky, ale to bylo vše, svoje
vedení jsme uhájili a vyhráli 2:1.
Před posledním zápasem s Ivančicemi už bylo jisté, že lepší jak třetí být nemůžeme, ale taky
jsme v případě prohry mohli klesnout na čtvrté místo. Naopak Ivančice se v případě vítězství
mohly posunout na druhou příčku a ještě je čekal jeden zápas, ve kterémmohly útočit na celkové
prvenství, takže o náboj utkání nebyla nouze.
Byl to boj o všechno, naši kluci věděli, že musí vyhrát. Ale ani Ivančice nám nic nedarovali
a byly v útocích hodně nebezpečné. Na to, o co v tomhle zápase šlo, bylo na obou stranách šancí
jakomáku, hra se přelévala ze strany na stranu, golmani měli plné ruce i nohy práce. Po první půli
byl stav nerozhodný 2:2. V druhé půli jsme začali mít více ze hry, dali jsme dva góly a zdánlivě si
mysleli, že máme vyhráno. Ivančice však dokázaly snížit na 3:4 a drama bylo zase tady. Ale vedení
jsme si vzít nenechali, přidali jsme ještě další čtyři góly a nakonec dotáhli tenhle zápas k vítězství 8:3
a po dvou prohrách a dvou výhrách a zisku 6 bodů jsme skončili na krásném třetímmístě.
Děkujeme sponzorům turnaje, a to firmě Labara, s.r.o., PBS, a.s. a Mihal s.r.o.