Vojtěch Borkovec a Jakub Janda. Nej-
většího úspěchu dosáhla Nikol Stej-
skalová, která se umístila na 2. místě
v jednotlivcích a společně s Tomášem
Svobodou skončili na 2. místě ve smíšené čtyřhře. Také Tomáš Svoboda s Jakubem Jandou
získali 3. místo ve čtyřhře a v silné konkurenci v jednotlivcích Vojtěch Borkovec skončil na
6. místě.
Přejeme těmto mladým sportovcům další úspěchy.
Na fotce je mimo jiné také pohár starostky města Ždáru n. Sázavou, který získala Nikol
Stejskalová, pod jejíž záštitou se turnaj konal.
Petr Stejskal st.
BÍTEŠŠTÍ DVANÁCTIBOJAŘI SOUTĚŽILI VE ČTVRTÉ
DISCIPLÍNĚ
Další disciplínou, kterou si organizátoři připravili pro soutěžící, byl míčový víceboj. Mo-
toriku a dovednost měla prověřit basketbalová i fotbalová mičuda a florbalový míček.
Celé soutěžní klání bylo rozděleno na dvě části. V té první měli účastníci za úkol pro-
kličkovat slalomem se všemi třemi náčiními. Počítal se výsledný čas zdolání dráhy. Byly
k vidění obdivuhodné výkony a každý se s kulatým náčiním popral na výbornou.
Ve druhé části šlo o přesnost a soustředění. Po rychlostní disciplíně v podobě slalomu
jsme celkem stříleli 90 hodů na fotbalovou a florbalovou branku a basketbalový koš. Kaž-
dému míčovému odvětví připadlo 30 ran z různých pozic a přes odlišné překážky. Nástrahy
daly pěkně zabrat a výsledky u jednotlivých hodů vykazovaly značnou odlišnost.
Nejrychlejším slalomářem byli Marek Navrátil a Hanka Macholová. Mezi střelci si
prvenství pohlídal Mirek Pospíšil. V ženské kategorii prokázaly nejpřesnější ruku Ma-
ruška Večeřová společně s Hankou Macholovou. Ta si zároveň připsala 100 bodů a ujala
se dosavadního vedoucího pořadí. V mužské kategorii průběžnou pozici ještě obhájil
Marek Navrátil, ale už příští disciplína může doznat změnu na prvním místě, protože
ostatní závodníci začínají dát o sobě vědět a někteří si budou dodělávat chybějící dis-
ciplíny.
Pátou disciplínou by za zázračných okolností mohly být běžky. Počasí dáme ještě šanci,
ale spíše to vidíme zase na náhradní řešení. V úvahu přichází turnaj ve stolním tenise, či