36 |

Červenec –Srpen 2018

Zpravodaj Město Velká Bíteš

|

půlce sezony jsme prohráli všechny zápasy s favority, ale podařilo se nám na Orel Ochoz

ubojovat vítězství po prodloužení.

V druhé půlce začaly všechny zápasy nabírat na bojovnosti, odhodlanosti a touze po

vítězství, takže žádný zápas nebyl zadarmo. Jedno z dalších klíčových zápasů bylo s RON

Software, kdy jsme nezaspali začátek a dostali se do vedení. Začali nás tlačit a díky Jaku-

bovi Maškovi, který udržel tlak, jsme vyhráli 3:2 a posunulo nás to na třetí místo. Poslední

hrací den byl rozhodující a tři týmy bojovaly o první místo. S Orel Ochoz jsme se dostali

rychle do vedení, ale v závěru jsme ho ztratili a dostali jsme se do prodloužení, které jsme

asi po sedmi sekundách vyhráli. Důležité body byly naše! Druhý zápas s Fcb Salesko byl

důležitý a potřebovali jsme tři body. Celý zápas jsme prohrávali a čtyři minuty do konce,

kdy jsme prohrávali o tři góly, bylo prakticky rozhodnuto. Ale my jsme tým a řekli jsme,

že to nevzdáme, a začali jsme hrát svoji hru a dali jim během čtyř minut čtyři góly a tím

jsme vyhráli 6:5. Naše pozice byla na jistém druhém místě, za co jsme byli hodně rádi

a v šatně už jsme ho slavili. Ale byl ještě jeden zápas po nás, co by nás mohl posunout na

první místo, ale s tím jsme už moc nepočítali. Ale nakonec Orel Ochoz prohrál a my jsme

se stali vítězi skupiny!! Velkou zásluhu má Martin Bednář, který se zároveň stal nejproduk-

tivnějším hráčem ve skupině. Play-off pro nás byl smutnější příběh, kde první kolo jsme si

pohlídali na FBK Divočáci Rousínov, osmifinále jsme nad Ham&Axe prohráli.

Děkuji všem hráčům, kteří s námi chodí jak na tréninky, nebo na zápasy. Velice si vážím

každé snahy každého z vás. A děkuji sponzorům Hotel u Raušů a TJ Spartak Velká Bíteš

z.s. Doufám, že další sezóna bude aspoň tak dobrá, jako letošní.