Vzniklo družstvo žaček, již ně-

kolik let úspěšně bojují v soutě-

žích Jihomoravského kraje a také volejbalová přípravka.

Jubilejní 10. ročník jsme tedy zahájili v duchu oslav a všem účastníkům nabídli

sladký start v podobě trubiček, šátečků a lineckého cukroví. No a pak už jsme šli na to.

Přijelo 8 družstev, některá z nich pamatují úplné začátky (například Tuhý a Kořínek ze

Slavkova u Brna, několikanásobní vítězové poháru). Rozdělili jsme se do skupin a hráli

každý s každým na 2 sety. Družstva, která se umístila ve skupinách na 2. místě, pak hrála

o celkové třetí místo a první ze skupin si zahráli finále. Utkání probíhala v příjemné at-

mosféře, ale současně se bojovalo o každý bod a výsledky byly někdy až nečekaně těsné,

zvláště pak finále, které rozhodla až zkrácená hra ve 3. setu. Konečné pořadí bylo násle-

dující: první místo obhájilo družstvo Apollo, na druhém se umístilo TNT Znojmo, třetí byl

tým T&K ze Slavkova a čtvrté místo obsadilo Sako. Pořadí na dalších místech bylo: Frantí-

kovci, Tullamore, Total Brutal Schwarzenegger a Prosatín. Výsledky jsme pak dlouho