Pořídili jsme žákovský nábytek do 4 tříd. Po výměně oken jsme vymalovali téměř všechny

prostory na Sadové. V této budově jsme dokončili instalaci obložení stěn ve třídách.

Uskutečnili jsme zahraniční výjezd žáků do Velké Británie. V prosinci jeli žáci do vá-

V rámci školního poradenského pracoviště se dětem a jejich potížím od září věnovala

etopedka. Školní etoped pracuje s dětmi v riziku poruch chování a s problémy v chování,

které ve svých školních dovednostech nemívají takové výsledky, jaké jsou od nich očeká-

vané a jejichž obtíže nejsou vnímány jako znevýhodnění, nejsou na první pohled patrné.

Uspořádali jsme výtvarnou soutěž k cyklistickému závodu Velká Bíteš – Brno – Velká

Bíteš.

Dosáhli jsme mimořádných úspěchů v soutěžích.

Děti z družiny zvítězily v soutěži na téma „Voda v historii". Kamilka Žáková získala

1. místo a Anetka Vyskočilová 2. místo.

Mezinárodní informatická soutěž Bobřík informatiky - nejúspěšnější soutěžící naší školy

byla Lucie Dufková, která dosáhla plného počtu bodů a v celostátním měřítku z téměř

11 000 soutěžících se umístila mezi 70 nejlepšími.

V krajském kole Logické olympiády obsadil v nejmladší kategorii 6.místo Tomáš Barák,

Gabriela Havlíčková skončila 12. Ve starší kategorii, ve které soutěžili především žáci niž-

šího gymnázia, získala Adéla Karásková 9. místo a Filip Zeman 18. místo.

V mezinárodní matematické soutěži Pangea vybojoval Tomáš Kučera mezi 6608 soutě-

žícími z celé ČR postup do celostátního kola. Ve finálovém kole Praze se Tomáš umístil se

na vynikajícím 2. místě.

Mc Donald´s CUP - mladší kategorie (1. - 3. třída) i starší kategorie (4. - 5. třída) vybo-

jovaly třetí místo a stanuly na stupních vítězů.

Okrskové kolo v basketbalu - mladší žáci a žákyně se umístili shodně na 2. místě.

V dívčí kategorii postoupilo naše družstvo do okresního kola.

První místo v okrskovém kole ve florbalu mladších žáků s postupem do okresního kola.

Druhé místo v okrskovém kole ve florbalu mladších žákyň s postupem do okresního kola.

V okresním kole v přespolním běhu získalo družstvo mladších dívek 3. místo (z 15 škol).

Mezi jednotlivci si Sofie Padyšáková mezi 80 startujícími doběhla pro 1. místo.

2. místo starších žákyň na turnaji ve vybíjené v Novém Veselí

V atletickém čtyřboji se družstvo chlapců radovalo z konečného 2. místa. Ze 70 startu-

jících chlapců obsadil 6. místo Tadeáš Matoušek, Daniel Sláma skončil desátý. Děvčata

skončila na 7. místě.

Okresní kolo atletické soutěže O Pohár rozhlasu -družstvo chlapců obsadilo 3. místo