Z BOSKOVIC SE BODY NEVEZOU

13056SKMB Boskovice – HC Spartak Velká Bíteš 5 : 3

Neděle 28. října 2018

K zápasu do Boskovic jsme jeli k vítězi krajské ligy Jižní Moravy a Zlína 2017/18. Kádr mužstva Boskovic nebyl moc obměněn oproti minulé sezoně. Hraje tam několik hráčů, kteří hráli II. Ligu za Techniku Brno. Mají velmi kvalitní mužstvo. Naše mužstvo bylo oslabeno o tři hráče Grmana, Štěpánka a Bustina.

Celý zápas byl velmi vyrovnaný. V první třetině, kdy stav byl 1:1 jsme mohli zápas rozhodnout několika vyloženými šancemi. Na začátku druhé třetiny kdy jsme měli tlak a několik šancí, jsme obdrželi druhou branku. Domácí hráče to uklidnilo. Druhá třetina skončila 3:2 pro domácí. Ve třetí třetině za stavu 5:3 nám nepomohlo ani odvolání brankáře 2 minuty před koncem utkání. Zápas byl velmi dobré úrovně. Byl vyrovnaný, bohužel neproměňování vyložených šancí a zbytečných chyb v obranné třetině nás stály tři body. Někteří hráči nepodali takový výkon, jak jsem od nich očekával. Nejslabším článkem krajské ligy Jižní Morava a Zlína jsou rozhodčí. To co pískají je katastrofa. Dokonce v Boskovicích rozhodovali dva hlavní rozhodčí, ale k jejich výkonům to nepomohlo. Bylo tam odpískáno několik omylů, že se divili domácí i hosté.

Příští utkání hrajeme doma a to v sobotu 3. 11. 2018 v 17 hodin s Uherským Hradištěm.

Sestava: Alexa, (Bartošek), Rosendorf – Šidák A., Novák – Trnka