HOKEJOVÁ SEZÓNA ZAČALA

13056Hokejové sezóna Krajské ligy mužů jižní Moravy a Zlína 2017-2018 začala prvním kolem 16. 9. 2017.

HC LVI Břeclav – HC Spartak Velká Bíteš 3 : 6

Sobota 16. září 2017

K prvnímu mistrovskému utkání jsme odjížděli s jedním brankářem, bez Štěpánka, Kožára, Petrčky, Mirka Pospíšila, Marka Toušky, Kuby Toušky, Košeckého (všechno pracovní, zdravotní a rodinné důvody) s velkými obavami. Mužstvo doplnili mladí hráči, kteří do oddílu přišli před sezónou.

Zápas začal opatrně z obou stran a na šance byl vyrovnaný. První třetina končí 1:1. Ve druhé třetině využíváme přesilové hry a odskakujeme o dvě branky. Třetina končí 2:4. Ve třetí třetině náskok uhlídáme a když Trnka dává gól do prázdné branky, utkání končí 3:6. Tři branky v utkání střílí Račický. Hráči odvedli výkon za který si vítězství zasloužili. Ve druhém kole máme volno a ve třetím zajíždíme do Rosic, potom do Kroměříže a doma hrajeme s Uherským Ostrohem 14. 10. 2017 v 17 hodin.