ÚČAST V LETOŠNÍM PLAY-OFF ZAJIŠTĚNA

13056Před posledním kolem základní části Krajské ligy mužů Jižní Moravy a Zlína jsme si zajistili účast v play-off.
Po domácí prohře s Uherským Ostrohem problémy pokračovali. V sobotu 11. 2. 2017 jsme měli sehrát utkání v Uničově. Jelikož došlo k dálšímu onemocnění hráčů bylo utkání se souhlasem domácích a Krajského svazu přeloženo na středu 15. 2. 2017.

HC Uničov - HC Spartak Velká Bíteš 3:4

Středa 15. února 2017

V desáté minutě prohráváme 1:0 ale do konce třetiny se nám daří stav srovnat. Ve 20. vteřině druhé třetiny jdou domácí opět do vedení. Po naších dvou brankách v této části jdeme do třetí třetiny s jednogólovým náskokem. Ve 41. minutě odskakujeme na dvě branky. Domácí snižují v 59. minutě na jednobrankový rozdíl, ale vítězství si již uhlídáme.
Výborným výkonem brankáře Vrby a všech aktérů našeho mužstva v tomto utkání odjíždíme s tříbodovým ziskem, který nás v tabulce posouvá před Hodonín B o dva body a před příštího soupeře Rosice o tři body.

Sestava: Vrba (Bartošek)