DRUHÁ ZTRÁTA V TOMTO ROCE

13056HC Dynamiters Blansko - H Spartak Velká Bíteš 3:2

Čtvrtek 21. 1 2016

Zase jedno smolné utkání. První třetina ještě vyrovnaná, domácí jdou dvakrát do vedení po našich hrubých chybách (Vojáček, Trnka) my však z mnoha šancí dvě proměňujeme (Trnka, Vojáček) a třetina končí 2:2.

Od druhé třetiny až do konce to vypadá jako hra kočky s myší. Domácí se sporadicky dostávají do naší třetiny a my spalujeme jednu šanci za druhou.

Je pravda, že domácí brankář Vlach chytá výborně a čtyřikrát zvoní tyčky za jeho zády, ale branka domácích se zdá pro nás začarovaná. Ani do prázdné branky nejsme schopni puk zasunout a také trestné střílení v 55 minutě v podání Šidáka končí nezdarem. Následují samostatné nájezdy.

První – Marek Touška a opět tyčka. Druhý – Štěpánek oklame brankáře, ale netrefuje prázdnou branku. Třetí – Jakub Touška netrefuje branku. Jelikož domácí třetí nájezd proměňují, tak zápas končí naší prohrou. I takový dokáže být hokej. V utkání se zranil Grmela (koleno).

Následují dva zápasy doma. 23. 1. 2016 Rosice a 30. 1. 2016 Boskovice.