Zpravodaj Město Velká Bíteš
Červen
2015 |
27
Omlazený tým Tullamore předvedl výbornou hru a v celkovém pořadí dosáhl na pěkné
páté místo. Vše ale mohlo být i jinak. Rozhodoval
jeden jediný bod
! Slavkováky T&K
jsme po dlouhé době porazili 2:0, na body porazili Šakaly (1:1) a prohráli 0:2 se Sa-
kem. Teprve úplně poslední zápas mezi Tullamore a Kotlandou přinesl rozluštění pořadí.
bod v celkovém součtu, díky
čemuž jsme ve skupině skončili na 3. místě a ztratili tak možnost zahrát si „o bednu“.
Přesto nám to nevadilo, prožili jsme den plný sportu, venku nádherně svítilo sluníčko
a pár paprsků jsme pochytali, když jsme si o přestávkách mezi utkáními šli vychut-
nat zlatavý mok na svěží trávu. Osobně mě potěšila návštěva pana Smolíka staršího,
který se na nás přišel opět podívat.
Na závěr turnaje jsme vyhlásili výsledky. Všechna družstva si odnesla dary od sponzorů,
tři nejlepší dostali pohár. Rád bych touto cestou poděkoval paní Holíkové za pomoc s or-
ganizací turnaje, dále Mgr. Strašákovi, řediteli základní školy, který nám umožnil odehrát
jednu skupinu v tělocvičně školy, a samozřejmě všem soupeřům a spoluhráčům.
Sponzory turnaje byli Labara s.r.o, PBS a.s., Město Velká Bíteš, Penzion u Raušů,
Restaurace „Na 103“, Sport bar Klíma, Květiny Drlíčková, Potraviny Janda, Jeřábkova
pekárna, Rytectví Mihal, Podhoran Černíkov – provozovna Křoví a restaurace Naše
bítešská.
A co nás ještě letos čeká? Nejdříve turnaj ve Slavkově u Brna, turnaj Lyžáku v Brně
a o prázdninách noční turnaj v Měříně. Sezónu ukončíme bítešským turnajem na podzim