účastníků, kterých se na startu sešlo dvě
uspořádání tak významné mezinárodní
akce. Poděkování si rovněž zaslouží ředi-
tel Informačního centra a Klubu kultury Města Velké Bíteše Tomáš Jelínek, jenž stál za
příkladnou regionální propagací akce, která zahrnovala výlep plakátů, webovou pozvánku
i hlášení místního rozhlasu, a díky kterému se do prostoru startu a cíle i na trať přišla
podívat celá řada diváků. Dále bychom chtěli poděkovat i dobrovolníkům z řad bíteš-
ských sportovců z TJ Spartak a Sokola a také místním podnikatelům, kteří věnovali věcné
a květinové dary pro nejlepší.
Z pohledu organizátora považujeme akci za zdařilou a věříme, že se do Velké Bíteše
příští rok vrátíme a třeba i napřes rok oslavíme jubilejní 40. ročník jednoho z našich nejvý-
znamnějších silničních závodů právě na Masarykově náměstí ve Velké Bíteši.
Josef Vaishar, za TJ Favorit Brno
VELIKONOČNÍ TURNAJ VE STOLNÍM TENISE
Dne 4. dubna 2015 se již poosmnácté konal Velikonoční turnaj ve stolním tenise – Me-
moriál Stanislava Miliana pod patronátem TJ Spartak Velká Bíteš. Stanislav Milian byl
dlouholetý člen TJ Spartaku, výkonného výboru a oporou družstva oddílu stolního tenisu.
Turnaj byl rozdělen na 2 části, z nichž první byla zasvěcena registrovaným hráčům a druhá
neregistrovaným. V 1. části se utkalo 16 hráčů z různých i vzdálených oddílů stolního tenisu,